CACIB POHORJE, 16. 4. 2017

Foto: Foto: DEYA - Jadranka Mijatović & Denis Sabolić

BIS

  1. Siberian Husky: DANCING NALA CARINTHIAN FIRE INSIDE: POLANZ FABIENNE, AUSTRIA

  2. Barzaia: RUSSKIY AZART CERARUS VALIANT INVICTUS: LAZAREVA MARIA, ITALY

  3. Fox Terrier - Wire: HAMPTON COURT`S MONTE CRISTO: MALZONI VICTOR, UNITED KINGDOM

 

FCI 1

  1. Border Collie: BORDERLINE COUNTRY O`CONNOR: FURST KATJA, AUSTRIA

  2. Australian Shepherd: DESIRE FOR WITCHERY ROYAL RAIN: KRALIČKOVA NATALIE, CZECH REPUBLIC

  3. Berger Blanc Suisse: KIMBERLY LOVE`IT OF TREBONS BERGER BLANC: TURRIER CORINNE, FRANCE

 

FCI 2

  1. Affenpinscher: PEPE LE PEW V.TANI KAZARI: COOIJMANS & GRASSO MIEKE & VEN, NETHERLANDS

  2. Grosser Schweizer Sennenhund: SENNENHUND ROSSII NORT LORD: UDOVICHENKO S., RUSSIAN FEDERATION

  3. Cane Corso: ANGELO GENEROSO AMORE MIO: SOROKO EKATERINA, RUSSIAN FEDERATION

 

FCI 3

  1. Fox Terrier - Wire: HAMPTON COURT`S MONTE CRISTO: MALZONI VICTOR, UNITED KINGDOM

  2. Yorkshire Terrier: SUNACHATES DANCING WITH DESIRE: BEGENA OLGA, LATVIA

  3. Kerry Blue Terrier: BALBOA SALADIN: CASSIN FRANCESCA, NORWAY

 

FCI 4

  1. Dachshund Standard - rauhhaar: LUX DEL PALATINO OCEAN DEEP: SALETTI ANNALUCE, ITALY

  2. Zwerg-Dachshund - rauhhaar: CARLOS PRIMERO: AZZINI GIANPAOLO, ITALY

  3. Zwerg-Dachshund - kurzhaar: FD TR`VE MARGOT: DI MOLA CLAUDIO, ITALY

 

FCI 5

  1. Siberian Husky: DANCING NALA CARINTHIAN FIRE INSIDE: POLANZ FABIENNE, AUSTRIA

  2. Deutscher Spitz - Zwergspitz: THAI SILK WALK ON THE OCEAN: VIAZMITINOVA TANYA, UKRAINE

  3. Basenji: HEAVEN HELP ME AFRIKATA: FASCHING EVIJA, AUSTRIA

 

FCI 6

  1. Petit Basset griffon vendéen: ICECREAM V. TUM-TUMS VRIENDJES: HUIKESHOVEN GWEN, ITALY

  2. Black and Tan Coonhound: AROW ČERNE ESO: POL MARTINA, SLOVENIA

  3. Rhodesian Ridgeback: AVE CAESAR DRIVE I AM YOUR TO KEEP: JOHANSSON WILLY, SWEDEN

 

FCI 7

  1. Irish Red Setter: CAEMGEN`S EYE OF A STORM: CSERMAK JOHANNA, HUNGARY

  2. Weimaraner - kurzhaarig: GREY CLASSIC`S PAPPA IS A ROLING STONE: THEMMY TJ, INDONESIA

  3. English Setter: FAMOUS FRED ON FIRE VON DER GULDEGG: GOETZ STEPHAN, GERMANY

 

FCI 8

  1. Flat Coated Retriever: ALMANZA SWEET HOME ALABAMA: BAUMGARTNER & WEHRLI GABRIELE & ANGIE, AUSTRIA

  2. Clumber Spaniel: BIG BOOM`S JOCKER DONKEY: LEVAI LANA, CROATIA

  3. Welsh Springer Spaniel: FERNDEL FOOLING AROUND: TIANI MICHELE, ITALY

 

FCI 9

  1. Tibetan Terrier: TI LA SHU EVERLASTING MAGIC MOMENTS: RAUHUT SABINE & KATJA, GERMANY

  2. Chihuahua - pelo corto: TURI FIERRO DI RIO GALERIA: GOZZI RAFFAELLA, ITALY

  3. Maltese: SO MAGICAL BIANCO BABY ANGEL OF EDEN: POPS-DRAGIĆ RADE, SERBIA

 

FCI 10

  1. Barzaia: RUSSKIY AZART CERARUS VALIANT INVICTUS: LAZAREVA MARIA, ITALY

  2. Saluki: YAZYASIRAH`S AMEER APOLLO ARMANI: KUČIČ STERN, KUČIČ BETKA & KATARINA, SLOVENIA

  3. Whippet: STELLA COMETA CIRCLE OF LIFE : NOSAN TADEJA, SLOVENIA

 

Junior Handling – 1. starostna skupina

  1. Matjaž Korošec
  2. Petra Klojčnik
  3. Demi matak

 

Junior Handling – 2. starostna skupina

  1. Maša Korošec
  2. Chiara Kovačič
  3. Ana Gajzer

 

Junior Handilng – skupno

  1. Maša Korošec
  2. Gregor Korošec

 

Senior handling

  1. Prvi
  2. Drugi
  3. Tretji

 

Razred mladičev - Minor Puppy

  1. Australian Shepherd: SILVER DREAM AUSSIE`S XILVER SPRING: TIBAY NORBERT, HUNGARY

  2. Parson Russell Terrier: EYDIS TOP RUSSELL: POTAPOVA OLGA, BELARUS

  3. Československy vlčak: O`TARIS: MOTTA STEFANIA, ITALY

 

Razred najmlajših - Puppy Class

  1. Deutscher Spitz – Zwergspitz: VOGT OF CHIAO LI YA: PUHARIČ-MATJAŠIĆ JASMINA, CROATIA

  2. Dachshund Standard - rauhhaar: MADAMADORE DELLA VALVEZZENO: AZZINI GIANPAOLO, ITALY

  3. Jack Russell Terrier: RADIO GAGA DI VILLA BOSI: REISER-GILARDINI BENEDETTA, ITALY

 

Razred mladih - Junior Class

  1. Bull Terrier - Miniature: ANGEL MUSE OF BULLY LAKE: TIBAY NORBERT, HUNGARY

  2. American Akita: DR. WOLF FROM BOSNIA WITH LOVE: HASBOLAT SAVES, TURKEY

  3. Weimaraner - kurzhaarig: GREY CLASSIC`S PAPPA IS A ROLING STONE: THEMMY TJ, INDONESIA

 

Razred veteranov - Veteran Class

  1. Flat Coated Retriever: ALMANZA SWEET HOME ALABAMA: BAUMGARTNER & WEHRLI GABRIELE & ANGIE, AUSTRIA

  2. Alaskan Malamute: KASAAN`S FORTUNE`N FAME: TIBAY NORBERT, HUNGARY

  3. American Cocker Spaniel - black: LAYTON SOLE DI GENARO: PLAUŠTAJNER & VOLARIKOVA PETJA, SLOVENIA

 

Pari - Couple Class

  1. Yorkshire Terrier: BEGENA OLGA, LATVIA

  2. Black and Tan Coonhound: POL MARTINA, SLOVENIA

  3. Zwerg-Dachshund - rauhhaar: AZZINI GIANPAOLO, ITALY

 

Vzrejne skupine - Breeder's Group

  1. Yorkshire Terrier: BEGENA OLGA, LATVIA

  2. Whippet: STANIČ SAŠA, SLOVENIA

  3. Kraški ovčar: BRAČIČ ANTON, SLOVENIA

 

Najlepši kraški ovčar

  1. NAJ SREDNJEDRAVSKI:BEZJAK DUŠAN, SLOVENIA

 

Najboljši organizacijski odbor