CACIB MARIBOR, 16. 4. 2016

Foto: Darko Korošec

Katalog - Catalogue

BIS

  1. 527 MORAVIA MOON KRASNOFF

  2. 578 GORDON HALL ZAVIER

  3. 308 ABSOLUTE MANN BETTY BOOP

 

FCI 1

  1. 101 SIMARO MAGIC TOUCH

  2. 497 EVAN DEI LUPI DI GUBBIO

  3. 494 REVLOCH COULD IT BE MAGIC

 

FCI 2

  1. 527 MORAVIA MOON KRASNOFF

  2. 536 BEATRICE`S DIAMOND FIFTY SHADES OF GREY

  3. 372 BACCO DEI VITTURI

 

FCI 3

  1. 833 TOUCHSTAR GOSSIP MAKER

  2. 604 BOMBSHELL BONA DEA PLYUS

  3. 631 SUNACHATES DANCING WITH DESIRE

 

FCI 4

  1. 149 BALDUR VON RAUHENFELD

  2. 158 OLD WHITE DIRECTOR YOUNG BOY

  3. 170 AMELIE DEL GOTHA

 

FCI 5

  1. 741 NARDA (ARENA)

  2. 776 BLUE EYES YOU CAN SEE MY LIFSTYLE OF SETTLER`S BAY

  3. 766 SMILING SNOWBALL LUMINOUS CALYPSO

 

FCI 6

  1. 649 VIENNA CALLING DOLLARS TO DONUTS

  2. 674 CHERNAYA PANTERA IZ TERLETSKOY DUBRAVY

  3. 678 B`LOWER LEO OF TAILOR MADE

 

FCI 7

  1. 578 GORDON HALL ZAVIER

  2. 555 ELIA DEI COLLI ORIENTALI

  3. 566 OBELIX VON LOHNGARTEN

 

FCI 8

  1. 174 LAYTON YOUR AND MY GENARO

  2. 190 GOLOWOREZ D`OH CARAMBA

  3. 228 CHEESE CAKE GERUNDO

 

FCI 9

  1. 42 OSMANTHUS TOUJOUR`S MOI-N

  2. 354 SWEET INDEED THAT`S AMORE IN FASHION STYLE

  3. 364 COTONROYAL MISTY MIRABELLE

 

FCI 10

  1. 308 ABSOLUTE MANN BETTY BOOP

  2. 277 ILLA-BEREK APROD

  3. 263 TIGIDIT QISMAH

 

Junior Handling – otroci


 

 

Junior Handling – 1. starostna skupina

  1. Matjaž Korošec

  2. Petja Klojčnik

  3. Nika Mezek

  4. Gregor Korošec

  5. Demi Matak

 

Junior Handling – 2. starostna skupina

  1. Maša Korošec

  2. Chiara Kovačič

  3. Pernila Sunleiter

  4. Zala Breznik

  5. Johanna Herdekohl

 

Junior Handilng – skupno

  1. Matjaž Korošec

  2. Maša Korošec

 

Razred mladičev - Minor Puppy

  1. 812 ALL EYES ON ME IS DVARISKIU

  2. 653 VIENNA CALLING I AM LEGEND

  3. 468 AUSTRIAN DREAM DESIGN BY THUNDER HILL

 

Razred najmlajših - Puppy Class

  1. 369 BEYOND DREAMS VALENTINA`S MAGIC

  2. 98 GLAENDALE ALABAMA`S SOUTHERN BELLE

  3. 711 OLIVER DEI PATRIZI ROMANI

 

Razred mladih - Junior Class

  1. 181 ALMALEO ENERGY OF LANA`S DESTINY SOFT AT ANKARANSKA

  2. 61 ESHLEY CRESTEDGANG

  3. 760 MAJESTIC POMS BLESSED PRINCESS

 

Razred veteranov - Veteran Class

  1. 767 GOOD SPELL OVER YOSHI AND US

  2. 789 APRIL SUNSHINE OF MYSTIC WOODLAND

  3. 652 GOLD LINE`S ROMANTIC DAME EDNA

 

Pari - Couple Class

  1. TOMKAHAZY-HAJEK, MAG. HELENA & TAMAS (AT)

  2. VALTONEN IRIS (FI)

  3. HEINL, ISABELLA & KURT (AT)

 

Vzrejne skupine - Breeder's Group

  1. KISELJAK, FRANC (SI)

  2. KAMLE, ELENA (RU)

  3. MOGGE, JÜRGEN (DE)

 

Najlepši Kraški ovčar

  1. 405 KAR SREDNJEDRAVSKI